Motojar

O firmie

Auto Serwis MOTOJAR to firma, która została założona w 1982 roku i nieprzerwanie od ponad 30 lat świadczy usługi z zakresu naprawy samochodów. Dzięki temu, że posiadamy 3, w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, bogate doświadczenie oraz spory zasób wiedzy nasza firma jest nie tylko godna zaufania, ale również warta polecenia. Poczekalnia z dostępem do Internetu, pyszna kawa oraz miła obsługa sprawiają, że nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Atutami naszej firmy są rzetelność, uczciwość i terminowość, które potwierdza nasza wieloletnia obecność na rynku oraz obszerne grono dotychczasowych klientów.

Jako członek ogólnopolskiej sieci Leader Service i Motointegrator możemy zagwarantować skuteczne naprawy wszystkich marek samochodów dostawczych i osobowych.

Zajmujemy się montażem podzespołów, które pochodzą od renomowanych producentów. Naszym Klientom polecamy wykorzystanie części oryginalnych, dzięki czemu użytkowanie samochodu bez usterek będzie z pewnością bezpieczniejsze i dłuższe.

Wycenę napraw przeprowadzanych w naszym salonie opieramy na danych katalogowych firmy AUDACON. Stosujemy zasady nowej Dyrektywy UE MVBER nr, 46/2010 która uprawnia nas do wykonywania napraw gwarancyjnych nowych samochodów.

Zainteresowanym przeprowadzamy również naprawę silnika. Na miejscu posiadamy własną szlifiernię oferując tym samym naszym Klientom kompleksowe usługi naprawy.

Oferujemy także napełnianie klimatyzacji oraz ustawianie geometrii zawieszenia.

Auto Serwis MOTOJAR
Zakład Mechaniki Pojazdowej
Jerzy Jarmuszkiewicz
ul. Spokojna 10, 62-030 Luboń
tel. 61 833 63 36
tel. 61 813 09 73
kom. 602 10 93 46
motojar@motojar.pl